Lifehacks

Superonline internet ne zaman yenilenir?

Superonline internet ne zaman yenilenir?

ayın son günü yenilenir. gece yarısı modemi kapatıp açıp tekrar kotaya bakabilirsiniz hesabım uygulamasından. yeni ayın ilk saniyesinde sıfırlanmış oluyor…

Turkcell Superbox kota ne zaman yenilenir?

Superbox 5GB Devam; kotanız bittiğinde 10 defaya kadar otomatik yenilenen ek pakettir.

Internet kotası ne zaman yenilenir Turkcell?

Her ayın başında kota sıfırlanır.

Turkcell Superonline internet ne zaman kesilir?

Superonline Faturasını Ödedim İnternetim Ne Zaman Açılır? 3 tane ödenmemiş faturanız bulunuyorsa Superonline internetiniz kesilir ve internete giriş yapamazsınız. Faturalarınızı ödedikten sonra 24 saat içerisinde internetiniz tekrar aktif hale gelir.

Kota ne zaman yenilenir?

Yani her ayın 1. Günü ile ay sonu 30-31’inde kullanılan download ve upload kotanız paketinizde olan maksimum seviye dolana dek paketinizde bulunan internet hızınızla internete girebilirsiniz. Kotanız dolduktan sonra kotanızın yenilemesi işlemi ise gelecek olan ay başında tekrar sıfırlanacaktır.

Superonline Müşteri Hizmetleri numarası kaç?

​0532 532 0 000 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya www.superonline.net üzerinden numara taşıma başvurunuzu yapabilirsiniz.

Superbox kota dolunca ne oluyor?

Ek internet paketlerini Superbox 50 GB 4.5G İnternet, Superbox 100 GB 4.5G İnternet ve Superbox 200 GB 4.5G İnternet paketlerinden biriyle alınabilir. Kota bitiminde seçtiğiniz hız ile internet kullanımına devam edebilirsiniz. Kotalı Paketlerde kotalar dolduğunda hız 5 Kbps’ye düşerek kullanım durur.

Superbox internet bitince ne olur?

Aylık paket kotası bittiğinde internet kullanımı durur. Hesabım, Turkcell Müşteri Hizmetleri, Turkcell Satış Noktaları üzerinden 30 gün geçerli 15 GB 20 TL ek paket alınarak devam edilir.

AKK aşıldıktan sonra ne olur?

Bu uygulama şebeke kaynaklarından tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesini amaçlamaktadır. Bulunulan ay içinde AKN’nin aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. HAZIRNET ve 1Mbps hızındaki paketler için AKN aşıldığında kullanım hızı 256 kbps olarak revize edilmektedir.

Superonline fatura Odenmezse ne zaman kesilir?

Faturalarınız hangi tarihte kesiliyor? Faturalarımız ayın son günü tarihli olarak kesilmektedir.

Turkcell Superonline fatura ödeme Nasıl Yapılır?

* 0850 222 1 222 Müşteri Hizmetlerinden tüm bankaların visa veya mastercard kredi kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz.

Kota ne zaman yenilenir Türk Telekom?